20 Nisan 2011 Çarşamba

Bir Yaş Daha Aldım :)

İki gün önceydi ama hala kutlamaları kabul ediyorum.. Çok şımartıldım.. Çok sevindim :) Geldiğim yaşı da sevdim.. Sağlıklı ve huzurlu olmak çok güzel.. Ama en güzeli de yapmak istediğim bir sürü şeyin olması.. Bu yaş da yanımda mutlu olan insanlarla, mutlu ve sağlıklı bir yaş olsun, Geştalt terapisti olmaya bir adım daha yaklaşayım, bütünleşeyim, büyüyeyim, işimde çok başarılı olayım, çalıştığım yer neresi olursa olsun yepyeni ve özgün bir program yaratayım, dünyayı gezmeye başlayayım, bol bol yolculuk yapayım, neşe ile dolayım, yanımda bana eşlik eden bir sevgilim olsun.. Annem ve babam sağ ve sağlıklı olsun, Derin ve kardeşim çok çok mutlu olsun.. Zamanım yapmak istediğim herşeye yetsin.. Enerji ve mutluluk dolu olayım..

Sevgili Pınar her zamanki gibi bana güzel bir doğum günü partisi organize etti.. Şarap ve pasta muhteşemdi.. Bugüne kadarki en kalabalık partiydi.. Pastamda minik bir nazar boncuğunun yanında "41 Kere Maaşallah" yazıyordu :) Henüz partiler bitmedi.. Nisan sonuna kadar kutlamalar devam ediyor :)

Bu da sevgili kardeşimin bana hazırladığı partinin pastasından bir kesit :) çok lezzetli masmavi bir pastaydı :) küçük, aile arası bir parti.. Haftasonu da beni Büyüada'ya götürüyor, orada kalacağız :) Kardeşim kadar düşünceli, eğlenceli bir sevgili istiyorum :)

6 yorum:

 1. Nice sağlıklı yaşlara yıllara... keyifle
  Doğum gününüz kutlu olsun...

  YanıtlaSil
 2. Doğum günün kutlu olsun ve dileklerin üçer beşer gerçekleşsin :) Nice mutlı yıllara...

  YanıtlaSil
 3. MisHale çok teşekkürler :) gerçekleşir umarım ;)

  YanıtlaSil
 4. Datlum, kardeşin kadar düşünceli ve eğlenceli bir sevgili ancak tercih değiştirirsen mümkün sanırım. Malum Y geni işin içine girince beklentileri düşünmek gerekiyor :)

  hep benimle de kutlarsın umarım doğumgünlerini
  seni çok seviyorum :)

  YanıtlaSil
 5. tebrikler 41 kere maşallah pastama benzemiş bu pasta
  geçen yıl ben de mavi bir pasta yapmıştım :)))

  http://mavianne.blogspot.com/2010/10/ekim-ayi-kutlama-ayi.html

  YanıtlaSil